Domov > Izdelki > stikala > DIP stikala > FR01KC10P
FR01KC10P
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi FR01KC10P z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela FR01KC10P
Proizvajalec NKK Switches
Opis SW ROTARY DIP BCD COMP 100MA 5V
(v ameriških dolarjih)
1 pcs
Product parameter
številka dela FR01KC10P Proizvajalec NKK Switches
Opis SW ROTARY DIP BCD COMP 100MA 5V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 25586 pcs Podatkovni list FR01 Series Datasheet
Kategorija stikala Pralni No
Voltage Rating 5VDC Sklop zaključka PC Pin
Serija FR01 Višina tona 0.100" (2.54mm), Full
Pakiranje Bulk delovna temperatura -25°C ~ 85°C
Število pozicij 10 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Mehansko življenje 10,000 Steps
Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks Dolžina 0.393" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina nad ploščo 0.426" (10.82mm)
Lastnosti - Električno življenje 10,000 Steps
natančen opis Dip Switch BCD Complement 10 Position Through Hole Rotary with Shaft Actuator 100mA 5VDC Trenutna ocena 100mA