Domov > Izdelki > stikala > Preklop stikala > M2013SS1W30
M2013SS1W30
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi M2013SS1W30 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela M2013SS1W30
Proizvajalec NKK Switches
Opis SWITCH TOGGLE SPDT 6A 125V
(v ameriških dolarjih)
1 pcs
Product parameter
številka dela M2013SS1W30 Proizvajalec NKK Switches
Opis SWITCH TOGGLE SPDT 6A 125V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 23776 pcs Podatkovni list M Series, Angle PC Mount Toggles
Kategorija stikala Voltage Rating - DC 30V
Voltage Rating - AC 125V Sklop zaključka PC Pin
Funkcija stikala On-Off-On Serija M
Mere izreza plošče Circular - 6.50mm Dia Pakiranje Bulk
delovna temperatura -30°C ~ 85°C Tip montaže Panel Mount, Right Angle
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Napetost osvetlitve (nominalno) - Vrsta osvetlitve, barva -
Osvetlitev Non-Illuminated Lastnosti Epoxy Sealed Terminals
Električno življenje 25,000 Cycles natančen opis Toggle Switch SPDT Panel Mount, Right Angle
Trenutna ocena 6A (AC), 3A (DC) Circuit SPDT
Bushing Thread 1/4-40 Tip aktuatorja Standard Round
Material aktuatorja Brass, Chrome Plated Dolžina aktuatorja 10.50mm