Domov > Izdelki > Ventilatorji, Thermal Management > DC ventilatorji > FAL3F12LH
FAL3F12LH
FAL3F12LH
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi FAL3F12LH z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela FAL3F12LH
Proizvajalec NMB Technologies Corp.
Opis FAN BLOWER 50X20MM 12VDC WIRE
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela FAL3F12LH Proizvajalec NMB Technologies Corp.
Opis FAN BLOWER 50X20MM 12VDC WIRE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4540 pcs Podatkovni list FAL3FFAL Series Part Number GuideFans & Blowers Catalog
Kategorija Ventilatorji, Thermal Management Premer 20.00mm
Utež 0.088 lb (39.92g) Napetostni razpon 7 ~ 13.8VDC
Napetost - ocenjena 12VDC Prekinitev 2 Wire Leads
Statični tlak 0.606 in H2O (151.0 Pa) Velikost / dimenzija Square/Rounded - 50mm L x 50mm H
Serija FAL-3F RPM 5200 RPM
Moč (Watts) 2.22W Druga imena FAL-3F12LH
P9775
delovna temperatura 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C) Hrup 35.0 dB
Material - okvir - Material - rezilo -
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 25°C Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Lastnosti -
Tip ventilatorja Blower Trenutna ocena 0.185A