Domov > Izdelki > Ventilatorji, Thermal Management > DC ventilatorji > FBA06T12H
FBA06T12H
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi FBA06T12H z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela FBA06T12H
Proizvajalec NMB Technologies Corp.
Opis FAN AXIAL 60X15MM 12VDC WIRE
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela FBA06T12H Proizvajalec NMB Technologies Corp.
Opis FAN AXIAL 60X15MM 12VDC WIRE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4599 pcs Podatkovni list FB Series Part Number GuideFBA06TFans & Blowers Catalog
Kategorija Ventilatorji, Thermal Management Premer 15.00mm
Utež 0.111 lb (50.35g) Napetostni razpon 7 ~ 13.8VDC
Napetost - ocenjena 12VDC Prekinitev 2 Wire Leads
Statični tlak 0.187 in H2O (46.6 Pa) Velikost / dimenzija Square - 60mm L x 60mm H
Serija FBA RPM 4200 RPM
Moč (Watts) 1.74W Druga imena FBA 06T12H
FBA-06T12H
P9725
delovna temperatura 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) Hrup 32.0 dB
Material - okvir - Material - rezilo -
Lifetime @ Temp. - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Lastnosti -
Tip ventilatorja Tubeaxial Trenutna ocena 0.145A