Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Vgrajeni - Microcontrollers > MPC533CVR40
MPC533CVR40
MPC533CVR40
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MPC533CVR40 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MPC533CVR40
Proizvajalec NXP Semiconductors / Freescale
Opis IC MCU 32BIT 512KB FLASH 388BGA
(v ameriških dolarjih)
200 pcs
Product parameter
številka dela MPC533CVR40 Proizvajalec NXP Semiconductors / Freescale
Opis IC MCU 32BIT 512KB FLASH 388BGA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 2619 pcs Podatkovni list MPC533,534 Prod Brief
Kategorija Integriranih vezij (IC) Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 2.5 V ~ 2.7 V
Paket naprave za dobavitelja 388-PBGA (27x27) Hitrost 40MHz
Serija MPC5xx Velikost RAM-a 32K x 8
Vrsta pomnilnika programa FLASH Velikost pomnilnika programa 512KB (512K x 8)
Periferne naprave POR, PWM, WDT Pakiranje Tray
Paket / primer 388-BBGA Druga imena 935313696557
Tip oscilatorja External delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število I / O 56 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Velikost EEPROM -
natančen opis PowerPC MPC5xx Microcontroller IC 32-Bit 40MHz 512KB (512K x 8) FLASH 388-PBGA (27x27) Podatkovni pretvorniki A/D 16x10b