Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Vgrajeni - Microcontrollers > MPC566CVR40
MPC566CVR40
MPC566CVR40
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MPC566CVR40 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MPC566CVR40
Proizvajalec NXP Semiconductors / Freescale
Opis IC MCU 32BIT 1MB FLASH 388BGA
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela MPC566CVR40 Proizvajalec NXP Semiconductors / Freescale
Opis IC MCU 32BIT 1MB FLASH 388BGA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4443 pcs Podatkovni list MPC565,566 Prod Brief
Kategorija Integriranih vezij (IC) Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 2.5 V ~ 2.7 V
Paket naprave za dobavitelja 388-PBGA (27x27) Hitrost 40MHz
Serija MPC5xx Velikost RAM-a 36K x 8
Vrsta pomnilnika programa FLASH Velikost pomnilnika programa 1MB (1M x 8)
Periferne naprave POR, PWM, WDT Pakiranje Tray
Paket / primer 388-BBGA Tip oscilatorja External
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število I / O 56
Velikost EEPROM - natančen opis PowerPC MPC5xx Microcontroller IC 32-Bit 40MHz 1MB (1M x 8) FLASH 388-PBGA (27x27)