Domov > Izdelki > Senzorji, pretvorniki > Tlačni senzorji, pretvorniki > MPXM12GST1
MPXM12GST1
MPXM12GST1
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MPXM12GST1 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MPXM12GST1
Proizvajalec NXP Semiconductors / Freescale
Opis IC PRESSURE SENSOR 5-MPAK
(v ameriških dolarjih)
400 pcs
Product parameter
številka dela MPXM12GST1 Proizvajalec NXP Semiconductors / Freescale
Opis IC PRESSURE SENSOR 5-MPAK Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 9230 pcs Podatkovni list MPX12 Series
Kategorija Senzorji, pretvorniki Napetost - oskrba 3 V ~ 6 V
Sklop zaključka PCB Paket naprave za dobavitelja 5-MPAK
Serija MPX12 Tip tlaka Vented Gauge
Port Style Barbless Velikost vrat Male - 0.12" (2.97mm) Tube
Paket / primer 5-SMD Module Vrsta izhoda Wheatstone Bridge
Izhod 0 mV ~ 55 mV (3V) Druga imena 935321392128
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Delovni tlak 1.45 PSI (10 kPa)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Največji tlak 10.88 PSI (75 kPa)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti -
natančen opis Pressure Sensor 1.45 PSI (10 kPa) Vented Gauge Male - 0.12" (2.97mm) Tube 0 mV ~ 55 mV (3V) 5-SMD Module Natančnost ±5%