Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Vgrajeni - Microcontrollers > PCF52252AF80
PCF52252AF80
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi PCF52252AF80 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela PCF52252AF80
Proizvajalec NXP Semiconductors / Freescale
Opis IC MCU 32BIT 256KB FLASH 100LQFP
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela PCF52252AF80 Proizvajalec NXP Semiconductors / Freescale
Opis IC MCU 32BIT 256KB FLASH 100LQFP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4929 pcs Podatkovni list MCF52259
Kategorija Integriranih vezij (IC) Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V
Paket naprave za dobavitelja 100-LQFP (14x14) Hitrost 80MHz
Serija MCF5225x Velikost RAM-a 32K x 8
Vrsta pomnilnika programa FLASH Velikost pomnilnika programa 256KB (256K x 8)
Periferne naprave DMA, LVD, POR, PWM, WDT Pakiranje Tray
Paket / primer 100-LQFP Tip oscilatorja Internal
delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TA) Število I / O 56
Velikost EEPROM - natančen opis Coldfire V2 MCF5225x Microcontroller IC 32-Bit 80MHz 256KB (256K x 8) FLASH 100-LQFP (14x14)