74LVC245ADB,112
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 74LVC245ADB,112 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 74LVC245ADB,112
Proizvajalec Nexperia
Opis IC TXRX NON-INVERT 3.6V 20SSOP
(v ameriških dolarjih)
1 pcs66 pcs132 pcs528 pcs1056 pcs
Product parameter
številka dela 74LVC245ADB,112 Proizvajalec Nexperia
Opis IC TXRX NON-INVERT 3.6V 20SSOP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 200766 pcs Podatkovni list 74LVC(H)245A
Kategorija Integriranih vezij (IC) Napetost - oskrba 1.2 V ~ 3.6 V
Paket naprave za dobavitelja 20-SSOP Serija 74LVC
Pakiranje Tube Paket / primer 20-SSOP (0.209", 5.30mm Width)