Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Logic - Gates in pretvorniki > 74LVC2G32DP,125
74LVC2G32DP,125
74LVC2G32DP,125
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 74LVC2G32DP,125 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 74LVC2G32DP,125
Proizvajalec Nexperia
Opis IC GATE OR 2CH 2-INP 8TSSOP
(v ameriških dolarjih)
3000 pcs6000 pcs15000 pcs30000 pcs
Product parameter
številka dela 74LVC2G32DP,125 Proizvajalec Nexperia
Opis IC GATE OR 2CH 2-INP 8TSSOP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 468960 pcs Podatkovni list 74LVC2G32
Kategorija Integriranih vezij (IC) Napetost - oskrba 1.65 V ~ 5.5 V
Paket naprave za dobavitelja 8-TSSOP Serija 74LVC
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Druga imena 1727-5991-2
568-7678-2-ND
74LVC2G32DP,125-ND
74LVC2G32DP-G
74LVC2G32DP-G-ND
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število vhodov 2 Število vezij 2
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalni razmik razmnoževanja @ V, maks. CL 3.2ns @ 5V, 50pF Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Vrsta logike OR Gate Logična raven - nizka 0.7 V ~ 0.8 V
Logična raven - visoka 1.7 V ~ 2 V Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti - natančen opis OR Gate IC 2 Channel 8-TSSOP
Trenutni - Quiescent (Max) 4µA Trenutna - izhodna visoka, nizka 32mA, 32mA