Domov > Izdelki > Diskretnih polprevodniških proizvodov > Diode - Zener - Eno > BZX84W-B75X
BZX84W-B75X
BZX84W-B75X
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi BZX84W-B75X z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela BZX84W-B75X
Proizvajalec Nexperia
Opis BZX84W-B75/SOT323/SC-70
(v ameriških dolarjih)
3000 pcs6000 pcs15000 pcs
30000 pcs75000 pcs150000 pcs
Product parameter
številka dela BZX84W-B75X Proizvajalec Nexperia
Opis BZX84W-B75/SOT323/SC-70 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 3139467 pcs Podatkovni list BZX84W Series
Kategorija Diskretnih polprevodniških proizvodov Napetost - Zener (Nom) (Vz) 75V
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 900mV @ 10mA Toleranca ±2%
Paket naprave za dobavitelja SC-70 Serija Automotive, AEC-Q101
Moč - maks 40W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer SC-70, SOT-323 Druga imena 1727-8282-2
delovna temperatura 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Impedanca (Max) (Zzt) 255 Ohms natančen opis Zener Diode 75V 40W ±2% Surface Mount SC-70
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 50nA @ 52.2V