PDZ4.3BGWJ
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi PDZ4.3BGWJ z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
| številka dela | PDZ4.3BGWJ |
|---|---|
| Proizvajalec | Nexperia |
| Opis | PDZ4.3BGWSOD123SOD2 |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | 10000 pcs | ||||
Product parameter
| številka dela | PDZ4.3BGWJ | Proizvajalec | Nexperia |
|---|---|---|---|
| Opis | PDZ4.3BGWSOD123SOD2 | Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| količina Na voljo | 3166442 pcs | Podatkovni list | PDZ2.4B - PDZ36B |
| Kategorija | Diskretnih polprevodniških proizvodov | Serija | * |
| Druga imena | 934071083118 | Proizvajalec Standardni čas vodenja | 13 Weeks |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | natančen opis | Zener Diode |
- Podobni izdelki
- povezane novice
Podobni izdelki
- del #:
PDZ36B,115 - Proizvajalci:
Nexperia - Opis:
DIODE ZENER 36V 400MW SOD323 - Na zalogi:
- del #:
PDZ5.1B,115 - Proizvajalci:
Nexperia - Opis:
DIODE ZENER 5.1V 400MW SOD323 - Na zalogi:
PDZ4.3B,115 - Proizvajalci:
DIODE ZENER 4.3V 400MW SOD323 - Na zalogi:
PDZ4.7B,135 - Proizvajalci:
Nexperia USA Inc. - Opis:
DIODE ZENER 4.7V 400MW SOD323 - Na zalogi:
PDZ4.7B,115 - Proizvajalci:
Nexperia USA Inc. - Opis:
PDZ4.3B,135 - Proizvajalci: