PMEG100V080ELPDZ
PMEG100V080ELPDZ
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi PMEG100V080ELPDZ z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela PMEG100V080ELPDZ
Proizvajalec Nexperia
Opis DIODE SCHOTTKY 100V 8A CFP15
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
Product parameter
številka dela PMEG100V080ELPDZ Proizvajalec Nexperia
Opis DIODE SCHOTTKY 100V 8A CFP15 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 167109 pcs Podatkovni list PMEG100V080ELPD
Kategorija Diskretnih polprevodniških proizvodov Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 850mV @ 8A
Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 100V Paket naprave za dobavitelja CFP15
Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io) Serija Automotive, AEC-Q101