PMV100XPEAR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi PMV100XPEAR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
| številka dela | PMV100XPEAR |
|---|---|
| Proizvajalec | Nexperia |
| Opis | MOSFET P-CH 20V 2.4A TO236AB |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | 1 pcs | 10 pcs | 100 pcs | 500 pcs | 1000 pcs |
Product parameter
| številka dela | PMV100XPEAR | Proizvajalec | Nexperia |
|---|---|---|---|
| Opis | MOSFET P-CH 20V 2.4A TO236AB | Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| količina Na voljo | 469115 pcs | Podatkovni list | PMV100XPEA |
| Kategorija | Diskretnih polprevodniških proizvodov | Vgs (th) (Max) @ Id | 1.25V @ 250µA |
| Vgs (Max) | ±12V | Tehnologija | MOSFET (Metal Oxide) |
| Paket naprave za dobavitelja | TO-236AB | Serija | - |
| Rds On (Max) @ Id, Vgs | 128 mOhm @ 2.4A, 4.5V | Odmik moči (maks.) | 463mW (Ta), 1.9W (Tc) |
| Pakiranje | Original-Reel® | Paket / primer | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Druga imena | 1727-2728-6 568-13292-6 568-13292-6-ND |
delovna temperatura | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Tip montaže | Surface Mount | Proizvajalec Standardni čas vodenja | 8 Weeks |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds | 386pF @ 10V |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs | 6nC @ 4.5V | Vrsta FET | P-Channel |
| Funkcija FET | - | Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) | 2.5V, 4.5V |
| Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) | 20V | natančen opis | P-Channel 20V 2.4A (Ta) 463mW (Ta), 1.9W (Tc) Surface Mount TO-236AB |
| Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C | 2.4A (Ta) |