PSMN2R4-30YLDX
PSMN2R4-30YLDX
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi PSMN2R4-30YLDX z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela PSMN2R4-30YLDX
Proizvajalec Nexperia
Opis MOSFET N-CH 30V 100A LFPAK
(v ameriških dolarjih)
1500 pcs
Product parameter
številka dela PSMN2R4-30YLDX Proizvajalec Nexperia
Opis MOSFET N-CH 30V 100A LFPAK Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 149077 pcs Podatkovni list PSMN2R4-30YLD
Kategorija Diskretnih polprevodniških proizvodov Vgs (th) (Max) @ Id 2.2V @ 1mA
Vgs (Max) ±20V Tehnologija MOSFET (Metal Oxide)