Domov > Izdelki > kondenzatorji > Film kondenzatorji > EXH2E126HRPT
EXH2E126HRPT
EXH2E126HRPT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi EXH2E126HRPT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela EXH2E126HRPT
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP FILM 12UF 250VAC RADIAL
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs
500 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
številka dela EXH2E126HRPT Proizvajalec Nichicon
Opis CAP FILM 12UF 250VAC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - DC -
Voltage Rating - AC 250V Toleranca -5%, +10%
Prekinitev PC Pins Velikost / dimenzija 1.417" L x 0.728" W (36.00mm x 18.50mm)
Serija EXH Ocene -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena 493-13828 delovna temperatura -25°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks Razdalja med vodikom 1.280" (32.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.240" (31.50mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized
natančen opis 12µF Film Capacitor 250V Polypropylene (PP), Metallized Radial Zmogljivost 12µF