Domov > Izdelki > kondenzatorji > tantal kondenzatorji > F911A107MNC
F911A107MNC
F911A107MNC
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi F911A107MNC z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela F911A107MNC
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP TANT 100UF 10V 20% 2917
(v ameriških dolarjih)
500 pcs
Product parameter
številka dela F911A107MNC Proizvajalec Nichicon
Opis CAP TANT 100UF 10V 20% 2917 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 61269 pcs Podatkovni list F91 Series
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - AC -
Napetost - ocenjena 10V Tip Molded
Toleranca 100µF Velikost zemljišča na površini -
Paket naprave za dobavitelja N Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)