Domov > Izdelki > kondenzatorji > tantal kondenzatorji > F950G107MSAAQ2
F950G107MSAAQ2
F950G107MSAAQ2
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi F950G107MSAAQ2 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela F950G107MSAAQ2
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP TANT 100UF 4V 20% 1206
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs
Product parameter
številka dela F950G107MSAAQ2 Proizvajalec Nichicon
Opis CAP TANT 100UF 4V 20% 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 58659 pcs Podatkovni list F95 Series Datasheet
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - AC -
Napetost - ocenjena 4V Tip Conformal Coated
Toleranca 100µF Velikost zemljišča na površini -
Paket naprave za dobavitelja S Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija F95, Frameless™ RoHS Status Cut Tape (CT)
Polarizacija 1206 (3216 Metric) Druga imena 493-2895-1
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Številka izdelka proizvajalca F950G107MSAAQ2
Lifetime @ Temp. 800 mOhm Višina - sedež (maks.) 0.047" (1.20mm)
Lastnosti General Purpose Razširjen opis 100µF ±20% Conformal Coated Tantalum Capacitors 4V 1206 (3216 Metric) 800 mOhm
ESR (upornost ekvivalentne serije) ±20% Opis CAP TANT 100UF 4V 20% 1206