Domov > Izdelki > kondenzatorji > tantal kondenzatorji > F971A226KAA
F971A226KAA
F971A226KAA
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi F971A226KAA z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela F971A226KAA
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP TANT 22UF 10V 10% 1206
(v ameriških dolarjih)
2000 pcs4000 pcs
Product parameter
številka dela F971A226KAA Proizvajalec Nichicon
Opis CAP TANT 22UF 10V 10% 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 309782 pcs Podatkovni list F97 Series Datasheet
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - AC -
Napetost - ocenjena 10V Tip Molded
Toleranca 22µF Velikost zemljišča na površini -
Paket naprave za dobavitelja A Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija F97 RoHS Status Tape & Reel (TR)
Polarizacija 1206 (3216 Metric) Druga imena 493-6580-2
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Številka izdelka proizvajalca F971A226KAA
Lifetime @ Temp. 3 Ohm Višina - sedež (maks.) 0.071" (1.80mm)
Lastnosti High Reliability Razširjen opis 22µF ±10% Molded Tantalum Capacitors 10V 1206 (3216 Metric) 3 Ohm
ESR (upornost ekvivalentne serije) ±10% Opis CAP TANT 22UF 10V 10% 1206