Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminij - Polymer Kondenzatorji > GYB1J560MCQ1GS
GYB1J560MCQ1GS
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi GYB1J560MCQ1GS z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela GYB1J560MCQ1GS
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM POLY 56UF 20% 63V SMD
(v ameriških dolarjih)
500 pcs1000 pcs2500 pcs5000 pcs12500 pcs
Product parameter
številka dela GYB1J560MCQ1GS Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM POLY 56UF 20% 63V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 125781 pcs Podatkovni list GYB Series Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 63V
Tip Hybrid Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm) Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm)
Serija GYB Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 270mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.8A @ 100kHz Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Radial, Can - SMD
Druga imena 493-17900-2 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.413" (10.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 30 mOhm
natančen opis 56µF 63V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 30 mOhm 10000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 56µF