Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > LAR2E152MELC45
LAR2E152MELC45
LAR2E152MELC45
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi LAR2E152MELC45 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela LAR2E152MELC45
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 1500UF 20% 250V SNAP
Product parameter
številka dela LAR2E152MELC45 Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 1500UF 20% 250V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 16508 pcs Podatkovni list LAR SeriesSnap-In Terminal, Terminal-Shape
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 250V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 1.378" Dia (35.00mm) Serija LAR
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 2.5A @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 3.75A @ 50kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Snap-In
Druga imena 493-8049
LAR2E152MELC45-ND
delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 35 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.772" (45.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 1500µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 1500µF