Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > LGG2C272MELC40
LGG2C272MELC40
LGG2C272MELC40
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi LGG2C272MELC40 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela LGG2C272MELC40
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 2700UF 20% 160V SNAP
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs
500 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
številka dela LGG2C272MELC40 Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 2700UF 20% 160V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 34507 pcs Podatkovni list LGG SeriesSnap-In Terminal, Terminal-Shape
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 160V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 1.378" Dia (35.00mm) Serija LGG
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 3A @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 4.5A @ 50kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Snap-In
Druga imena 493-7066
LGG2C272MELC40-ND
delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 35 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.654" (42.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 2700µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 2700µF