Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > LGJ2C681MELC
LGJ2C681MELC
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi LGJ2C681MELC z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela LGJ2C681MELC
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 680UF 20% 160V SNAP
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs
500 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
številka dela LGJ2C681MELC Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 680UF 20% 160V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 160V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 1.378" Dia (35.00mm) Serija LGJ
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.51A @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.265A @ 50kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Snap-In
Druga imena 493-16457
LGJ2C681MELC-ND
delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 31 Weeks Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.866" (22.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 680µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 680µF