Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > LGL2G391MELZ50
LGL2G391MELZ50
LGL2G391MELZ50
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi LGL2G391MELZ50 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela LGL2G391MELZ50
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 390UF 20% 400V SNAP
Product parameter
številka dela LGL2G391MELZ50 Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 390UF 20% 400V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 15852 pcs Podatkovni list LGL SeriesSnap-In Terminal, Terminal-Shape
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 400V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.866" Dia (22.00mm) Serija LGL
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.23A @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.7589A @ 50kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Snap-In
Druga imena 493-7501 delovna temperatura -25°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 31 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 2.047" (52.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 390µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 390µF