Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > LGN2D122MELB35
LGN2D122MELB35
LGN2D122MELB35
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi LGN2D122MELB35 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela LGN2D122MELB35
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 1200UF 20% 200V SNAP
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs
500 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
številka dela LGN2D122MELB35 Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 1200UF 20% 200V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 28558 pcs Podatkovni list LGN SeriesSnap-In Terminal, Terminal-Shape
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 200V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 1.181" Dia (30.00mm) Serija LGN
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 2.65A @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 3.975A @ 50kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Snap-In
Druga imena 493-7079
LGN2D122MELB35-ND
delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 31 Weeks Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.457" (37.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 1200µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 1200µF