Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > LGN2Z272MELC50
LGN2Z272MELC50
LGN2Z272MELC50
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi LGN2Z272MELC50 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela LGN2Z272MELC50
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 2700UF 20% 180V SNAP
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
številka dela LGN2Z272MELC50 Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 2700UF 20% 180V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 15982 pcs Podatkovni list LGN SeriesSnap-In Terminal, Terminal-Shape
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 180V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 1.378" Dia (35.00mm) Serija LGN
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 3.1A @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 4.65A @ 50kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Snap-In
Druga imena 493-8286
LGN2Z272MELC50-ND
delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 35 Weeks Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 2.047" (52.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 2700µF 180V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 2700µF