Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > LGU1E682MELZ
LGU1E682MELZ
LGU1E682MELZ
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi LGU1E682MELZ z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela LGU1E682MELZ
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 6800UF 20% 25V SNAP
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela LGU1E682MELZ Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 6800UF 20% 25V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 85473 pcs Podatkovni list LGU SeriesSnap-In Terminal, Terminal-Shape
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 25V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.866" Dia (22.00mm) Serija LGU
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.91A @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.1965A @ 50kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Snap-In
Druga imena 493-7151
LGU1E682MELZ-ND
delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 31 Weeks Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.260" (32.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 6800µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 6800µF