Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > LGU1V123MELC
LGU1V123MELC
LGU1V123MELC
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi LGU1V123MELC z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela LGU1V123MELC
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 12000UF 20% 35V SNAP
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela LGU1V123MELC Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 12000UF 20% 35V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 48267 pcs Podatkovni list LGU SeriesSnap-In Terminal, Terminal-Shape
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 35V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 1.378" Dia (35.00mm) Serija LGU
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 3.2A @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 3.68A @ 50kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Snap-In
Druga imena 493-8433
LGU1V123MELC-ND
delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 35 Weeks Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.260" (32.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 12000µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 12000µF