Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > LGY2E271MELA
LGY2E271MELA
LGY2E271MELA
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi LGY2E271MELA z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela LGY2E271MELA
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 270UF 20% 250V SNAP
(v ameriških dolarjih)
250 pcs
Product parameter
številka dela LGY2E271MELA Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 270UF 20% 250V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 44377 pcs Podatkovni list Snap-In Terminal, Terminal-Shape
Kategorija kondenzatorji Toleranca 270µF
Velikost zemljišča na površini 0.394" (10.00mm) Velikost / dimenzija 0.984" Dia (25.00mm)
Serija LGY RoHS Status Bulk
Ripple Current - nizka frekvenca General Purpose Ripple Current Polar
Polarizacija Radial, Can - Snap-In Pitch - Connector 250V
Paket / primer - delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Število kondenzatorjev 1.1A @ 120Hz Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Številka izdelka proizvajalca LGY2E271MELA Lifetime @ Temp. -
Impedanca - Višina - sedež (maks.) 1.260" (32.00mm)
Razširjen opis 270µF 250V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 7000 Hrs @ 105°C ESR (upornost ekvivalentne serije) ±20%
Opis CAP ALUM 270UF 20% 250V SNAP Aplikacije 7000 Hrs @ 105°C