Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > LGY2V221MELZ
LGY2V221MELZ
LGY2V221MELZ
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi LGY2V221MELZ z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela LGY2V221MELZ
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 220UF 20% 350V SNAP
(v ameriških dolarjih)
250 pcs
Product parameter
številka dela LGY2V221MELZ Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 220UF 20% 350V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 35951 pcs Podatkovni list Snap-In Terminal, Terminal-Shape
Kategorija kondenzatorji Toleranca 220µF
Velikost zemljišča na površini 0.394" (10.00mm) Velikost / dimenzija 0.866" Dia (22.00mm)
Serija LGY RoHS Status Bulk
Ripple Current - nizka frekvenca General Purpose Ripple Current Polar
Polarizacija Radial, Can - Snap-In Pitch - Connector 350V
Paket / primer - delovna temperatura -25°C ~ 105°C
Število kondenzatorjev 1A @ 120Hz Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Številka izdelka proizvajalca LGY2V221MELZ Lifetime @ Temp. -
Impedanca - Višina - sedež (maks.) 2.047" (52.00mm)
Razširjen opis 220µF 350V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 7000 Hrs @ 105°C ESR (upornost ekvivalentne serije) ±20%
Opis CAP ALUM 220UF 20% 350V SNAP Aplikacije 7000 Hrs @ 105°C