Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > LKG2A122MESCCK
LKG2A122MESCCK
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi LKG2A122MESCCK z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela LKG2A122MESCCK
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 1200UF 20% 100V SNAP IN
Status svobodnega statusa / RoHS
In Stock 17029 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
200 pcs
Product parameter
številka dela LKG2A122MESCCK Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 1200UF 20% 100V SNAP IN Status svobodnega statusa / RoHS
količina Na voljo 17029 pcs Podatkovni list LKG Series
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 100V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 1.378" Dia (35.00mm) Serija LKG
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 3.3A @ 120Hz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Proizvajalec Standardni čas vodenja 31 Weeks
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Višina - sedež (maks.) 1.457" (37.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 1200µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 1000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 1200µF