Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > LKS1J822MESB
LKS1J822MESB
LKS1J822MESB
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi LKS1J822MESB z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela LKS1J822MESB
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 8200UF 20% 63V SNAP
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
številka dela LKS1J822MESB Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 8200UF 20% 63V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 20537 pcs Podatkovni list LKS Series
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 63V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 1.181" Dia (30.00mm) Serija LKS
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 4.05A @ 120Hz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In Druga imena 493-14386
LKS1J822MESB-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 31 Weeks
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.772" (45.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 8200µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 1000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 8200µF Aplikacije Audio