Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > LKS1K332MESB
LKS1K332MESB
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi LKS1K332MESB z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela LKS1K332MESB
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 3300UF 20% 80V SNAP
(v ameriških dolarjih)
200 pcs
Product parameter
številka dela LKS1K332MESB Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 3300UF 20% 80V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 20507 pcs Podatkovni list LKS Series
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 80V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 1.181" Dia (30.00mm) Serija LKS
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 3A @ 120Hz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 31 Weeks Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.181" (30.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 3300µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 1000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 3300µF