Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > LKX2E471MESB25
LKX2E471MESB25
LKX2E471MESB25
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi LKX2E471MESB25 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela LKX2E471MESB25
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 470UF 20% 250V SNAP
(v ameriških dolarjih)
200 pcs
Product parameter
številka dela LKX2E471MESB25 Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 470UF 20% 250V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 20681 pcs Podatkovni list LKX Series
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 250V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 1.181" Dia (30.00mm) Serija LKX
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.4A @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.1A @ 50kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Snap-In
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 31 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.063" (27.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 470µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 470µF Aplikacije Audio