Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > LNC2V272MSEF
LNC2V272MSEF
LNC2V272MSEF
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi LNC2V272MSEF z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela LNC2V272MSEF
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 2700UF 20% 350V SCREW
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
številka dela LNC2V272MSEF Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 2700UF 20% 350V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 350V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 2.008" Dia (51.00mm) Serija LNC
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 13.3A @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 18.62A @ 10kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals
Druga imena 493-8745
LNC2V272MSEF-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 29 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 0.866" (22.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 3.858" (98.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 2700µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 2700µF