Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > LNC2W182MSEF
LNC2W182MSEF
LNC2W182MSEF
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi LNC2W182MSEF z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela LNC2W182MSEF
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 1800UF 20% 450V SCREW
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
številka dela LNC2W182MSEF Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 1800UF 20% 450V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 450V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 2.008" Dia (51.00mm) Serija LNC
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 11.5A @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 16.1A @ 10kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals
Druga imena 493-8790
LNC2W182MSEF-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 29 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 0.866" (22.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 4.252" (108.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 1800µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 1800µF