Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > LNR1K224MSEN
LNR1K224MSEN
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi LNR1K224MSEN z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela LNR1K224MSEN
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 220000UF 20% 80V SCREW
Status svobodnega statusa / RoHS
In Stock 460 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
5 pcs
Product parameter
številka dela LNR1K224MSEN Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 220000UF 20% 80V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS
količina Na voljo 460 pcs Podatkovni list LNR Series
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 80V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 3.543" Dia (90.00mm) Serija LNR
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 28.9A @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 33.235A @ 10kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Chassis Mount
Proizvajalec Standardni čas vodenja 29 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 1.252" (31.80mm) Višina - sedež (maks.) 8.780" (223.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 220000µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 220000µF Aplikacije General Purpose