Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > LNR2C333MSEB
LNR2C333MSEB
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi LNR2C333MSEB z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela LNR2C333MSEB
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 33000UF 20% 160V SCREW
Status svobodnega statusa / RoHS
In Stock 1124 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
5 pcs
Product parameter
številka dela LNR2C333MSEB Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 33000UF 20% 160V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS
količina Na voljo 1124 pcs Podatkovni list LNR Series
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 160V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 3.543" Dia (90.00mm) Serija LNR
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 19.2A @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 23.04A @ 10kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals
delovna temperatura -25°C ~ 85°C Tip montaže Chassis Mount
Proizvajalec Standardni čas vodenja 29 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 1.252" (31.80mm) Višina - sedež (maks.) 5.630" (143.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 33000µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 33000µF Aplikacije General Purpose