Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > LNR2E102MSE
LNR2E102MSE
LNR2E102MSE
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi LNR2E102MSE z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela LNR2E102MSE
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 1000UF 20% 250V SCREW
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
Product parameter
številka dela LNR2E102MSE Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 1000UF 20% 250V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 9075 pcs Podatkovni list LNR Series
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 250V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 1.378" Dia (35.00mm) Serija LNR
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 2.4A @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.88A @ 10kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals
Druga imena 493-7751 delovna temperatura -25°C ~ 85°C
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 29 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 0.500" (12.70mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 3.268" (83.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 1000µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 1000µF