Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > LNT1A154MSEB
LNT1A154MSEB
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi LNT1A154MSEB z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela LNT1A154MSEB
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 150000UF 20% 10V SCREW
Status svobodnega statusa / RoHS
In Stock 2478 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
5 pcs
Product parameter
številka dela LNT1A154MSEB Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 150000UF 20% 10V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 10V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 2.008" Dia (51.00mm) Serija LNT
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 10.8A @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 16.2A @ 10kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Chassis Mount Proizvajalec Standardni čas vodenja 29 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.866" (22.00mm)
Višina - sedež (maks.) 4.843" (123.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 150000µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 2000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 150000µF