Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > LNT1J224MSE
LNT1J224MSE
LNT1J224MSE
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi LNT1J224MSE z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela LNT1J224MSE
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 220000UF 20% 63V SCREW
Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
In Stock 505 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs
Product parameter
številka dela LNT1J224MSE Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 220000UF 20% 63V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 63V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 3.543" Dia (90.00mm) Serija LNT
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 23.7A @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 27.255A @ 10kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals
Druga imena 493-8965
LNT1J224MSE-ND
delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 29 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 1.252" (31.80mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 8.780" (223.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 220000µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 2000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 220000µF