Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > LNT2H102MSEFBB
LNT2H102MSEFBB
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi LNT2H102MSEFBB z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela LNT2H102MSEFBB
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 1000UF 20% 500V SCREW
Status svobodnega statusa / RoHS
In Stock 1521 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
5 pcs
Product parameter
številka dela LNT2H102MSEFBB Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 1000UF 20% 500V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 500V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 2.008" Dia (51.00mm) Serija LNT
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 5.5A @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 7.7A @ 10kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals delovna temperatura -25°C ~ 105°C
Tip montaže Chassis Mount Proizvajalec Standardni čas vodenja 29 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.866" (22.00mm)
Višina - sedež (maks.) 4.843" (123.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 1000µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 2000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 1000µF