Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > LNU2G682MSEJ
LNU2G682MSEJ
LNU2G682MSEJ
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi LNU2G682MSEJ z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela LNU2G682MSEJ
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 6800UF 20% 400V SCREW
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
številka dela LNU2G682MSEJ Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 6800UF 20% 400V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 400V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 3.543" Dia (90.00mm) Serija LNU
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 18.8A @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 26.32A @ 10kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals
Druga imena 493-13804 delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 29 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 1.252" (31.80mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 4.252" (108.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 6800µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 6800µF