Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > LQR2G562MSEH
LQR2G562MSEH
LQR2G562MSEH
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi LQR2G562MSEH z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela LQR2G562MSEH
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 5600UF 20% 400V SCREW
Product parameter
številka dela LQR2G562MSEH Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 5600UF 20% 400V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 400V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 3.000" Dia (76.20mm) Serija LQR
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 21.4A @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 29.96A @ 10kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals
Druga imena 493-9326
LQR2G562MSEH-ND
delovna temperatura -25°C ~ 85°C
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 29 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 1.252" (31.80mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 5.236" (133.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 5600µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 5600µF