Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > LQR2W152MSEFBN
LQR2W152MSEFBN
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi LQR2W152MSEFBN z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela LQR2W152MSEFBN
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 1500UF 20% 450V SCREW
Status svobodnega statusa / RoHS
In Stock 2469 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
5 pcs
Product parameter
številka dela LQR2W152MSEFBN Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 1500UF 20% 450V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 450V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 2.008" Dia (51.00mm) Serija LQR
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 6.3A @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 8.82A @ 10kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals delovna temperatura -25°C ~ 85°C
Tip montaže Chassis Mount Proizvajalec Standardni čas vodenja 29 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.866" (22.00mm)
Višina - sedež (maks.) 4.055" (103.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 1500µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 1500µF