Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminij - Polymer Kondenzatorji > PCJ0G122MCL1GS
PCJ0G122MCL1GS
PCJ0G122MCL1GS
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi PCJ0G122MCL1GS z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela PCJ0G122MCL1GS
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM POLY 1200UF 20% 4V SMD
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
številka dela PCJ0G122MCL1GS Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM POLY 1200UF 20% 4V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 4V
Tip Polymer Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm)
Serija PCJ Ripple Current @ Visoka frekvenca 5.4A @ 100kHz
Ocene - Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer Radial, Can - SMD Druga imena 493-3034-6
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.472" (12.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 9 mOhm natančen opis 1200µF 4V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 9 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 1200µF Aplikacije General Purpose