Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminij - Polymer Kondenzatorji > PLE0J821MDO1
PLE0J821MDO1
PLE0J821MDO1
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi PLE0J821MDO1 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela PLE0J821MDO1
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM POLY 820UF 20% 6.3V T/H
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela PLE0J821MDO1 Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM POLY 820UF 20% 6.3V T/H Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 101421 pcs Podatkovni list PLE SeriesMiniature Type Taping Spec
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 6.3V
Tip Polymer Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm)
Serija PLE Ripple Current @ Visoka frekvenca 6.8A @ 100kHz
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 493-3068
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.512" (13.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 5 mOhm natančen opis 820µF 6.3V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 5 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 820µF Aplikacije General Purpose