Domov > Izdelki > kondenzatorji > Film kondenzatorji > QXK2E685KTP7FX
QXK2E685KTP7FX
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi QXK2E685KTP7FX z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela QXK2E685KTP7FX
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP FILM 6.8UF 10% 250VDC RAD
Status svobodnega statusa / RoHS
In Stock 50327 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
100 pcs
Product parameter
številka dela QXK2E685KTP7FX Proizvajalec Nichicon
Opis CAP FILM 6.8UF 10% 250VDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - DC 250V
Voltage Rating - AC 125V Toleranca ±10%
Prekinitev PC Pins Velikost / dimenzija 1.201" L x 0.500" W (30.50mm x 12.70mm)
Serija QXK Ocene -
Paket / primer Radial delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Razdalja med vodikom 1.083" (27.50mm) Višina - sedež (maks.) 1.055" (26.80mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polyester, Metallized
natančen opis 6.8µF Film Capacitor 125V 250V Polyester, Metallized Radial Zmogljivost 6.8µF