Domov > Izdelki > kondenzatorji > Film kondenzatorji > QXP2E155JRPT
QXP2E155JRPT
QXP2E155JRPT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi QXP2E155JRPT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela QXP2E155JRPT
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP FILM 1.5UF 5% 250VDC RADIAL
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela QXP2E155JRPT Proizvajalec Nichicon
Opis CAP FILM 1.5UF 5% 250VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 87853 pcs Podatkovni list QXP SeriesPlastic Film, Basic Pkg Unit
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - DC 250V
Voltage Rating - AC 125V Toleranca ±5%
Prekinitev PC Pins Velikost / dimenzija 1.043" L x 0.465" W (26.50mm x 11.80mm)
Serija QXP Ocene -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena 493-14297 delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks Razdalja med vodikom 0.886" (22.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.835" (21.20mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized
natančen opis 1.5µF Film Capacitor 125V 250V Polypropylene (PP), Metallized Radial Zmogljivost 1.5µF