Domov > Izdelki > kondenzatorji > Film kondenzatorji > QXP2J334JRPT
QXP2J334JRPT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi QXP2J334JRPT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela QXP2J334JRPT
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP FILM 0.33UF 5% 630VDC RAD
Status svobodnega statusa / RoHS
In Stock 78504 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
200 pcs
Product parameter
številka dela QXP2J334JRPT Proizvajalec Nichicon
Opis CAP FILM 0.33UF 5% 630VDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS
količina Na voljo 78504 pcs Podatkovni list QXP SeriesPlastic Film, Basic Pkg Unit
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - DC 630V
Voltage Rating - AC 200V Toleranca ±5%
Prekinitev PC Pins Velikost / dimenzija 1.043" L x 0.421" W (26.50mm x 10.70mm)
Serija QXP Ocene -
Paket / primer Radial delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Razdalja med vodikom 0.886" (22.50mm) Višina - sedež (maks.) 0.850" (21.60mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized
natančen opis 0.33µF Film Capacitor 200V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial Zmogljivost 0.33µF